Yeni Bir Kapı Açmak

Yeni Bir Kapı Açmak

Limitsiz Spor Platformu olarak nitelikli içerikle toplumsal faydayı birleştirme hedefiyle ilerlemeye devam ediyoruz.

30 Ocak 2018 tarihinde “Herkes Spor Yapabilir” temasıyla düzenlediğimiz Büyük Buluşma gecesi geride kaldı.

Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Osman Aşkın Bak başta olmak üzere, Spor Genel Müdürü Sayın Mehmet Baykan, federasyon başkanlarımız, milli sporcularımız geceye katılımlarıyla bizlere destek oldular.

Yine, gönderdikleri mesajlarla Sayın Emine Erdoğan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Jülide Sarıeroğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Tuna, Ankara Ticaret Odası Başkanı Sayın Gürsel Baran ve daha pek çok isim bu büyük spor buluşmasına güç verdiler.

Yapılan konuşmalarda ortak mesaj daha çok engelli bireye ulaşıp onların spor yapabilme olanaklarını yaratmaktı.

Bizler de buradan yola çıkarak “Herkes Spor Yapabilir” mesajını tüm topluma duyurma, daha fazla engelliyi sporla buluşturabilme hedefleriyle 1 yıl boyunca Türkiye’nin çeşitli illerinde gerçekleştirilecek etkinliklerle bir farkındalık projesini hayata geçirmek için kolları sıvadık. Sporun fark yaratan isimleriyle birlikte engelli sporunun başarılarını paylaşmak ve toplumsal farkındalığı sürekli kılmak amacını taşıyoruz.

Konferanslar, paneller, paralimpik oyunlar şampiyonu ünlü yabancı sporcular ile Türk sporcuların gösteri müsabakaları ve halkla buluşması, konserler vb. etkinlikler yıl boyu sürecek. Kamu ve Sponsorların stratejik işbirliğiyle, Türkiye’nin 7 bölgesinde 7 ilde düzenlenecek olan bu etkinliklerin sonuncusu İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Detaylarını ve haberlerini daha sonra paylaşacağımız bu çok özel farkındalık kampanyasını mümkün olan en geniş şekilde duyurmak, engellilerin evlere sıkışan hayatlarına yeni bir kapı açabilmek ve sporcularımızı fazlasıyla hak ettikleri şekilde ödüllendirmek en büyük arzumuz.

Desteğinizle çok daha güzel günlere...