Kullanım Koşulları ve Gizlilik

1- Kullanım Kurallarının Kabul Edilmesi 
Sayın Kullanıcı, 
Bu sözleşmedeki bütün kayıt ve şartları dikkatlice okumanız önemlidir. 

İşbu sitenin sahibi, yönetimi, işletmesi ve idaresi Salih Cem Reklam Hizmetleri Limited Şirketi’ne (SCA) aittir. 

İş bu web sitesine; www.limitsizspor.com  web adresinden ulaşılmaktadır. İşbu akdin içerdiği şartlar, (akit) kullanıcının web sitesine erişim ve web sitesini kullanımıyla ilgili kayıt ve şartları tespit etmektedir. Siteye erişiminiz ve bu siteyi kullanmanız işbu akdi kabul ettiğiniz ve bu akdin kuralları ile bağlı olduğunuz anlamına gelmektedir. Eğer bu akitte belirtilen yazılı şart ve koşulları kabul etmiyor ve bu kurallarla bağlı kalmak istemiyorsanız, işbu siteye erişim sağlamamalı ya da siteyi kullanmamalısınız. Eğer SCA tarafından yönetilen işbu sitenin kayıt ve şartlarından, kurallarından, talimatlarından işletme ve idaresinden memnun değilseniz, hukuken yegâne yolunuz bu siteyi kullanmaya devam etmemenizdir. SCA işbu akdi istediği zaman değiştirip güncelleme hakkına sahiptir. 

2- Sorumluluk Kabul Etmeme 
İşbu site ve muhtevası, olduğu gibi kullanımınıza sunulmaktadır. Bu siteye giriş yapmak ve kullanmakla sitenin içiriği ile ilgili kullanımdan doğacak riskleri üstlenmiş olursunuz. SCA sitenin içeriğinin ve tüm muhtevasının burada sayılanlarla sınırlı olmamakla birlikte;

  1. doğru, güvenilir, yerinde ve uygun olduğu,
  2. içeriğinde kullanılan bilgi, veri, yazılım, ürün veya hizmetlerin ticarete elverişli nitelikte olduğu,
  3. web sitesinin işletme ve idaresinin hatasız ve kesintisiz olacağı,
  4. aksaklıklar kusur ve bozuklukların düzeltileceği,
  5. web sitesinin zarar verici unsurlardan ve virüslerden temizlenmiş olduğu hususunda herhangi bir öneri ve tavsiyede bulunmamakta ve bu hususlarda kullanıcıya herhangi bir beyan ve teminat vermemektedir.

www.limitsizspor.com web sitesinde yer alan tüm yazılar, sayısal veriler, istatistikler ve yorumlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan ve üyeler tarafından yaratılan içerik yazarların ve üyelerin kendi görüşleri olup; ilgili konu hakkında limitsizspor.com’un genel görüşünü yansıtmaz. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı www.limitsizspor.com sorumlu tutulamaz.